Nuorodos

Nuorodos

Video galerija

Mūsų dovana beglobiams šuniukams.


Mažas "vabaliukas" - didelės problemos

 

Jonavos veterinarijos centras


Mama su 7 mažyliais

Šuniukas kartu dalyvauja klinikos veikloje

Katinukas klinikoje žaidžia ir įsivaizduoja, kad medžioja I

Katinukas klinikoje žaidžia ir įsivaizduoja, kad medžioja II

 

Apie mūsų kliniką

UAB „VetPet LT“ įkurta 2012 m. Subūrusi profesionalių specialistų komandą, įmonė teikia kvalifikuotas ir kokybiškas veterinarines paslaugas. Jauni ir veržlūs įmonės specialistai yra baigę aukštuosius mokslus veterinarijos srityje, puikiai išmanantys bei mylintys savo darbą. UAB „VetPet LT“ – inovatyvi ir šiuolaikiška įmonė, daug dėmesio skirianti darbuotojų įgūdžių tobulinimui ir profesinių žinių gilinimui.

Mūsų veterinarijos specialistai yra įsipareigoję laikytis šių vertybių:

Kokybė. Patirtis, mokymai, disciplina, bendradarbiavimas - visa tai leidžia įsipareigoti teikti aukštos kokybės veterinarinės medicinos paslaugas.

Supratimas. Mes suprantame, kad Jūsų augintiniai yra Jums svarbūs šeimos nariai, todėl mes jais rūpinamės ir gydome taip kaip savus. Nes mes taip pat juos mylime!

Komunikacija. Mes įsipareigojame nuolatos teikti visą informaciją apie gyvūną, jo sveikatos būklę, ypač jeigu jis lieka stacionariam gydymui, atvirai ir nuoširdžiai diskutuoti įvairiais veterinariniais klausimais. Kiekvienas klientas bus išklausytas ir „apdalintas“ įvairiais patarimais.

Švietimas. Mūsų darbuotojai nuolatos gilina žinias savo srityje, tobulinasi įvairiuose seminaruose, konferencijose Lietuvoje bei užsienyje, stažuojasi užsienio klinikose. Visa tai tik tam, kad veterinarijos medicinos kokybė būtų kuo aukštesnio lygio! Taip pat mes norime perteikti dalį savo žinių, pamokyti Jus, pradedant nuo paprasčiausių kasdieninių priežūros, mitybos klausimų, baigiant pačiais sudėtingiausiais sveikatos sutrikimų ligų klausimais.

Draugiškumas: Mūsų tikslas yra sukurti šiltą, draugišką aplinką mūsų klinikoje, kad ji būtų kuo malonesnė Jums ir Jūsų augintiniui. 

Mūsų klientai yra mūsų draugai, o jų augintiniai - mūsų šeima! 

 

KOLEKTYVAS

VetPet


VIKTORIJA LOKIANSKIENĖ

Veterinarijos gydytoja Viktorija Lokianskienė 

UAB “VetPet LT” - Jonavos veterinarijos centro įmonės vadovė ir veterinarijos gydytoja, 2009 m. baigė Lietuvos veterinarijos akademiją.

Studijų metais atliko praktiką Estijos aplinkos ir biologijos mokslų universiteto smulkių ir stambių gyvulių klinikose bei Suomijoje, Helsinkio univrsiteto smulkių gyvūnų klinikoje.

2012m baigė LSMU veterinarinės medicinos studijų krypties 2 metų veterinarinės chirurgijos rezidentūros studijas.

Nuo 2013 metų yra Europos veterinarinės dermatologijos asociacijos narė (ESVD).

2016-2017 metais stažavosi ir intensyviai mokėsi Vienos (Austrija) bei Ciuricho ( Šveicarija) universiteto veterinarijos klinikose kartu su visame pasaulyje gerai žinomais diplomuotais dermatologais.

2017 metais, kartu su ESVD Rygoje organizavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos vet. gydytojams konferenciją apie dermatologines ligas.

2018 metais vieną mėnesį stažavosi JAV Šiaurės Karolinos universiteto veterinarijos koledžo dermatologijos skyriuje, taip pat intensyviai dalyvavo histologijos, citologijos praktikiniuose mokymuose įvairiose užsienio šalyse.

Nuolat dalyvauja įvairiose konferencijose, seminaruose bei praktikiniuose mokymuose užsienyje bei nuolat semiasi naujos patirties įvairių pasaulio šalių klinikose. Taip pat yra Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos (LSGVGA) tarybos narė, FECAVA organizacijos tarybos narė.

SPECIALIZACIJA: DERMATOLOGIJA; ENDOKRINOLOGIJA; UŽKREČIAMOS IR NEUŽKREČIAMOS VIDAUS LIGOS; ECHOSKOPIJA; 

  

RŪTA NOREIKAITĖ-BULOTIENĖ

VetPet vet. gydytoja Rūta

Veterinarijos chirurgė Rūta - biomedicinos mokslų daktarė, buvusi chirurgijos dėstytoja Lietuvos sveikatos mokslų universitete Veterinarijos Akademijoje (LSMU VA). 2007 m. baigė Lietuvos veterinarijos akademiją (LVA). 2009 m. baigė chirurgijos rezidentūros studijas LVA ir įgijo veterinarijos gydytojos-chirurgės kvalifikaciją. 2015 m. įgijo mokslų daktarės laipsnį. Studijų metais ir baigusi jas praktikavosi Veterinarinės medicinos ir farmacijos universiteto (Čekija) bei Veterinarinės medicinos universiteto (Austrija) smulkių gyvūnų chirurgijos klinikose.

Darbinę veiklą pradėjo 2007 m. Lietuvos ir Anglijos smulkių gyvūnų klinikose. Patirtį ir žinias kaupia nuolat stažuodamasi prestižinėse Europos klinikose: smulkių gyvūnų veterinarinės ortopedijos ir neurologijos klinikoje Aisti (Suomija) 2014 metais, smulkių gyvūnų klinikoje Dick White Referrals (D.Britanija) 2015 metais, smulkių gyvūnų minkštųjų audinių chirurgijos bei ortopedijos ir neurologijos klinikose Fitzpatrick referrals (D.Britanija) 2018 metais.

Dalyvauja tęstiniuose mokymuose ortopedijos srityje Europos veterinarinės medicinos mokykloje pažengusiems (European school for advanced veterinary studies (ESAVS)). Vykdo mokslinius tyrimus šunų sąnarių ligų diagnostikoje. Tyrimų rezultatai pristatyti veterinarijos kongresuose ir konferencijose: Latvijos Žemės Ūkio Universitete, Jelgavoje, konferencijoje Research and practice in Veterinary Medicine 2014, WSAVA/FECAVA 2017 kongrese Danijoje.

SPECIALIZACIJA: ORTOPEDIJA; TRAUMATOLOGIJA; PLASTINĖ CHIRURGIJA; MINKŠTŲ AUDINIŲ CHIRURGIJA; NEUROLOGIJA.

 

MONIKA VALKAUSKIENĖ

VetPet vet. gydytoja Monika

2010 m. įstojo į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademiją. Įgijo veterinarinės medicinos magistro kvalifikacinį laipsnį. Nuo 2015 m. atliko praktiką UAB ,,VetPet LT“ klinikoje ir baigusi  studijas liko dirbti VetPet klinikoje.

Teorines žinias bei praktinius įgūdžius gilina Lietuvos ir užsienio organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose bei konferencijose.

SPECIALIZACIJA: DERMATOLOGIJA; UŽKREČIAMOS IR NEUŽKREČIAMOS VIDAUS LIGOS.


GRETA VARANAVIČIŪTĖ

VetPet vet. gydytoja Greta

2011 m. įstojo į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademiją. Sėkmingai baigė studijas ir įgijo veterinarinės medicinos magistro kvalifikacinį laipsnį. Atliko praktiką daugelyje vet. klinikų.

Teorines žinias bei praktinius įgūdžius gilina Lietuvos ir užsienio organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose bei konferencijose.

1 mėnesį stažavosi smulkių gyvūnų klinikoje Suomijoje.

SPECIALIZACIJA: VIDAUS LIGOS; PILVO ORGANŲ IR ŠIRDIES ECHOSKOPIJA; OFTALMOLOGIJA; EGZOTINIŲ PAUKŠČIŲ (PAPŪGOS IR T.T.) BEI GRAUŽIKŲ LIGŲ GYDYMAS.


IEVA ŠIDLAUSKAITĖ

VetPet vet. gydytoja Ieva

2010 metais įstojo į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą. Baigus studijas įgijo veterinarijos magistro kvalifikacinį laipsnį. Nuo 2014 m. atliko praktiką įvairiose Lietuvos smulkių gyvūnų klinikose. Teorines žinias bei praktinius įgūdžius gilina Lietuvos ir užsienio organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose bei konferencijose. Yra Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos (LSGVGA) narė.

SPECIALIZACIJA: ANESTEZIOLOGIJA; MINKŠTŲJŲ AUDINIŲ CHIRURGIJA; RENTGENOLOGIJA.

 

INDRĖ JASINEVIČIŪTĖ

VetPet vet. gydytoja Indrė

Yra Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos (LSGVGA) narė.

2012 m. įstojo į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademiją. Sėkmingai baigė magistro veterinarinės medicinos studijas su pagyrimu.

Studijų metu atliko praktiką įvairiose Lietuvos smulkiųjų gyvūnų klinikose. VetPet LT klinikoje atliko privalomąją praktiką.

2017 m. kelis mėnesius stažavosi Edinburgo "EMS Vets Now Emergency" klinikoje Didžiojoje Britanijoje.

2017 m. dalyvavo konferencijoje "Guinea Pig Medicine".

Nuo 2018 m. yra Europos veterinės odontologijos asociacijos (EVDS/European Veterinary Dentistry Society) bei Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos (LSGVGA) narė.

2018 m. gavo FECAVA stipendiją ir dalyvavo 4 dienų tarptautiniame kongrese.

Vet. odontologė Indrė glaudžiai bendradarbiauja su žmonių odontologijos specialistais, perima iš jų specifinių atvejų patirtį bei dalyvauja įvairiuose odontologijos praktikiniuose seminaruose ir kongresuose.

SPECIALIZAIJA: ODONTOLOGIJA; TRIUŠIŲ, ŠEŠKŲ, GRAUŽIKŲ GYDYMAS (ŠINŠILOS, JŪRŲ KIAULYTĖS, ŽIURKĖNAI IR KT.)

 

MARGARITA ČEPONIENĖ

Administratorė Margarita

VetPet klinikos administratorė

 

EDITA JEREMIČIENĖ

Asistentė Edita

VetPet klinikos Asistentė


OTILIJA CHOCKAITĖ

VetPet klinikos Asistentė


 

Nuotraukų galerija

 

Mūsų forumas

forumas

Dalyvaukite mūsų forume, dalinkitės naudinga informacija, sužinokite atsakymus į rūpimus klausimus.

 

Mūsų kontaktai

   • Adresas: Sodų g. 19, Jonava, LT - 55190, Lietuva
   • Tel: +(370) 349 60063
   • Mob.Tel: +(370) 600 34409
   • E-paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
   • Darbo laikas:
   • I-V 9.00-19.30, VI-VII 09.00-17.00