fbpx

Apie mūsų kliniką

UAB „VetPet LT“ įkurta 2012 m. Subūrusi profesionalių specialistų komandą, įmonė teikia kvalifikuotas ir kokybiškas veterinarines paslaugas. Jauni ir veržlūs įmonės specialistai yra baigę aukštuosius mokslus veterinarijos srityje, puikiai išmanantys bei mylintys savo darbą. UAB „VetPet LT“ – inovatyvi ir šiuolaikiška įmonė, daug dėmesio skirianti darbuotojų įgūdžių tobulinimui ir profesinių žinių gilinimui.

Mūsų vertybės

Kokybė
Patirtis, mokymai, disciplina, bendradarbiavimas – visa tai leidžia įsipareigoti teikti aukštos kokybės veterinarinės medicinos paslaugas.

Supratimas
Mes suprantame, kad Jūsų augintiniai yra Jums svarbūs šeimos nariai, todėl mes jais rūpinamės ir gydome taip kaip savus. Nes mes taip pat juos mylime!

Komunikacija
Mes įsipareigojame nuolatos teikti visą informaciją apie gyvūną, jo sveikatos būklę, ypač jeigu jis lieka stacionariam gydymui, atvirai ir nuoširdžiai diskutuoti įvairiais veterinariniais klausimais. Kiekvienas klientas bus išklausytas ir „apdalintas“ įvairiais patarimais.

Švietimas
Mūsų darbuotojai nuolatos gilina žinias savo srityje, tobulinasi įvairiuose seminaruose, konferencijose Lietuvoje bei užsienyje, stažuojasi užsienio klinikose. Visa tai tik tam, kad veterinarijos medicinos kokybė būtų kuo aukštesnio lygio! Taip pat mes norime perteikti dalį savo žinių, pamokyti Jus, pradedant nuo paprasčiausių kasdieninių priežūros, mitybos klausimų, baigiant pačiais sudėtingiausiais sveikatos sutrikimų ligų klausimais.

Draugiškumas
Mūsų tikslas yra sukurti šiltą, draugišką aplinką mūsų klinikoje, kad ji būtų kuo malonesnė Jums ir Jūsų augintiniui. 

Mūsų klientai yra mūsų draugai, o jų augintiniai – mūsų šeima! 

Veterinarijos gydytojai

Asistentai

Personalas

Edita

Veterinarijos gydytojo asistentė

Personalas

Paulina

Veterinarijos gydytojo asistentė

Personalas

Neringa

Veterinarijos gydytojo asistentė

Personalas

Monika

Veterinarijos gydytojo asistentė

Administratoriai

Personalas

Margarita

Administratorė