Pėdos - dermatologija

Daug skirtingų ligų gali sukelti panašius pėdų, pado, nagų, tarpupirščių uždegimus. Nuotraukose matosi VetPet pacientų pėdutės, kurių ligos priežastys buvo labai skirtingos: pradedant nuo atopinio dermatito ar maistinės kilmės alergijų, baigiant pado-demodekoze ir metabolinėmis bei imuninės kilmės ligomis.

Šie pacientai ilgą laiką buvo gydomi nesėkmingai t.y. nebuvo iki galo ištirta/išsiaiškinta pirminė priežastis, tačiau atvykę pas mus sulaukė džiuginančių rezultatų.

VetPet vet. gydytoja-dermatologė Viktorija Lokianskienė norėtų atkreipti dėmesį, kad VetPet dermatologų tikslas yra ne tik gydyti simptomiškai uždegimą, bet ir rasti TIKRĄJĄ ligos priežastį, bei ją eliminuoti arba sėkmingai kontroliuoti, kad liga daugiau neatsinaujintų. Pasak Viktorijos tai galima būtų palyginti su ledkalniu, kai matoma 10% jo viršūnės (gydymas simptomiškai), o visa kita 90% yra po vandeniu (tikroji ligos priežastis). Todėl jei matomas laikinas pagerėjimas, tai nebūtinai reiškia, kad problema yra eliminuota. Netinkamai parinkus vaistus tokia tarpinė neišgydyta būsena yra palaikoma pastoviai ir dėl to formuojasi lėtinės ligos.

Norime pasidžiaugti, kad visi Viktorijos gydyti pacientai, kurie turėjo problemų su pėdutėmis, kuo puikiausiai pasveiko ir nebejaučia diskomforto.

Pėdos - dermatologija

Jeigu jūsų augintinis turi odos (dermatologinių) problemų, mūsų specialistai visada pasiruošę padėti. Registruotis galima skambinant darbo laiku  860634409

Komentuoti