Alopecia X Špicas

Norime pasidžiaugti, jog VetPet klinikoje vet. dermatologė Viktorija Lokianskienė sėkmingai išbandė naujausią alopecijos X gydymo metodą. Praėjus tik 1,5 mėnesio jau galima džiaugtis puikiais rezultatais.

Ar žinote apie tokią odos ligą „Alopecija X“? Tai kosmetinė odos liga, kuri dažniausiai pasitaiko pomeranijos špicams, nykštukiniams pudeliams, čiau – čiau, kitoms šiaurinėms (Samojedai, Haskiai ir kt) bei mini (Toy) veislėms.

Alopecija X gali sirgti įvairaus amžiaus kastruoti bei nekastruoti gyvūnai, tiek patelės tiek patinai. Kolkas nėra žinoma šio plikimo atsiradimo priežastys, bet yra tikrai žinoma, jog su sveikata tai nieko bendro neturi, tai tik kosmetinis gyvūnui nepavojingas defektas. Ši liga pasireiškia dažniausiai simetriniu plikimu ir odos patamsėjimu.

Dauguma savininkų į mūsų kliniką atvyksta su prašymu padėti atauginti jų augintiniui plaukus. Yra keletas gydymo būdų, kuriuos taikydavome iki šiol, tačiau kiekvienas jų turi savų pliusų ir minusų, ir deja ne visada pasiteisina.

Šiam špicui diagnozė buvo įtariama atlikus klinikinius, mikroskopinius, bei kraujo tyrimus, atmetus visas kitas galimas plikimo priežastis galutinė diagnozė patvirtinta paėmus biopsiją ir atlikus histologinį tyrimą. Labai džiaugiamės, kad gyvūno savininkas pasitikėjo vet. gydytojos Viktorijos žiniomis bei pasiūlymais kaip spręsti problemą.

Alopecia X Špicas

Alopecia X

Šį kartą vet. gydytoja Viktorija išbandė naujausią, neseniai atrastą, moksliniuose vet. žurnaluose publikuotą sėkmingą gydymo būdą, kuris nesukelia šalutinių poveikių ir duoda tikrai gerus rezultatus. Šį metodą atrado viena žymiausių Šveicarijos dermatologių – Claudia Nett, kurios patirtimi, asmeniniais patarimais ir rekomendacijomis pasinaudojome ir mes. Šiam gydymui buvo naudojamos spec. mikroadatėlės. Gyvūnui buvo taikoma lengva anestezija, todėl jis nejautė diskomforto ar streso.

Alopecia X

Tai yra visiškai saugi procedūra, o svarbiausiai – nereikia jokių ilgalaikių medikamentų! Šiuo atveju pakako vienos procedūros, o akivaizdūs plaukų ataugimo pokyčiai matomi nuotraukose.

Alopecia X  Alopecia X

Alopecia X

Jeigu jūsų augintinis turi odos (dermatologinių) problemų, mūsų specialistai visada pasiruošę padėti.

Registruotis galima skambinant 860634409

Komentuoti